Satışlarınızı Arttırmak İçin Doğru Altyapı

Daha fazla ziyaretçi, daha yüksek dönüşüm, gelişmiş özellikler ve destek hizmetleri ile e-ticaret'e başlamak için doğru adres.

shape
digital agency
shape
shape
İhtiyacınıza Göre Şekillendirilebilen

E-Ticaret Siteniz

Benzersiz kapsamda, 7/24 teknik destek, Kampanya Kurguları, Pazarlama Modülleri ve Mobil Uygulamalar ile fark yaratın!

icon

Gelişmiş ve Esnek

Benzersiz bulut e-ticaret altyapısı ile trendleri zaman ve para kaybetmeden yakalayın. Satışlarınızı arttırın ve operasyonel yüklerinizi hafifletin.

icon

Arama Motoru Optimizasyonu

Muhteşem SEO uyumu ve esnek E-Ticaret SEO modülleri ile arama motorlarında üst sıralarda yer alın. Seo için ihtiyacınız olan herşey panelinizde.

about
shape
about
shape
Neden Webingoo?

Diğer E-Ticaret Platformlarından Farkı Nedir?

Webingoo'yu diğer e-ticaret platformlarından ayıran en önemli fark Webingoo e-ticaret alt yapılarının bulut tabanlı e-ticaret alt yapıları arasında yer almasıdır. Bununla beraber Webingoo e-ticaret alt yapıları içerisinde yer alan konsept temalar, seo modülleri, kampanya modülleri gibi birçok özellik Webingoo’nun rakiplerinden daha fazla ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Teklif İsteyin
Webingoo E-Ticaret Sistemleri İle

Siz de Başarıyı yakalayın

service

Anahtar Teslim E-Ticaret

E-Ticaret yapmak istiyorum ama nasıl mı diyorsunuz? Hiç Merak Etmeyin Webingoo'nun kolay uygulamaları ve verdiği ücretsiz birebir eğitimler sayesinde e-ticaret sitenizi kısa zamanda oluşturabilir, satışlara başlayabilirsiniz.

service

Kullanımı Kolay Yönetim Paneli

Webingoo e-ticaret sisteminin kolay ürün girişi yapabilmeniz, siparişlerinizi kolay takip edip gönderebilmeniz ve satışlarınızı detaylı raporlayabilmeniz için kullanıcı dostu, kolay arayüzleri vardır.

service

İşlerinizi Kolaylaştıracak Özel Modüller

Webingoo ile e-ticaret daha hızlı, daha pratik! Tek tuş ile fatura kesme, kargo ve diğer entegrasyon modülleri, hızlı ve kolay ürün ekleme seçenekleri ve daha birçok gelişmiş modül ile ticaretinizi kolaylaştırın.

service

Entegre Banka ve Özel Ödeme Sistemleri

Tüm bankaların sanal pos alt yapıları sisteme entegre durumda. Tek yapmanız gereken sanal pos şifrelerinizi yönetim paneliniz üzerinden girmeniz. Bunun dışında Paypal, Payu, Ipara, Iyzico gibi özel ödeme sistemleri de sizler için hazır durumda.

service

Entegrasyon Seçenekleri

Webingoo'nun esnek yapısı sayesinde birçok tedarikçi entegrasyonu, web service entegrasyonları, kargo entegrasyonları, muhasebe ve erp entegrasyonları hali hazırda sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken entegre olmak istediğiniz firmayı söylemek!

service

Detaylı Sipariş ve Kargo Yönetimi

E-ticaret sitenizden aldığınız tüm siparişleri adım adım yönetebilir, raporlayabilirsiniz. Entegrasyon altyapısı olan tüm kargo şirketleri ile entegrasyon sistemi sayesinde kargo bilgilerini web siteniz üzerinden yayınlayabilir siparişlerinizi kargo sistemine anında aktarabilirsiniz.

E-Ticaret'e başlamaya hazır mısınız?

Bize Ulaşın
years
15+

Yıllık Deneyim

team
13+

Takım Üyesi

happy
300+

Mutlu Müşteri

project
348

Tamamlanan Proje

work
95k

Çalışılan Saat

support
7/24

Sistem Kararlılığı