SEO Danışmanlığı İle Web Siteniz
1. Sırada

Organik aramalarda üst sıralara çıkmak ve reklam bütçenizi minumuma indirmek için SEO en kalıcı çözümdür.

Detaylar İçin Bize Ulaşın
hero image
Nedir Bu SEO?

Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

SEO, sitenizin, internet üzerinden arama yapan kullanıcıların aradıkları içeriklere dair en alakalı ve doğru verileri bulmalarını sağlayan arama motorlarının sıralama kriterlerine uygun bir şekilde optimize edilmesi süreçlerinin tamamıdır. Sitenizin, diğer siteler arasından sıyrılarak kullanıcılara getirilmesi açısından büyük önem taşıyan SEO işlemi, sitenizi Google ve diğer arama motorlarının sıralama kriterlerine uyumlu hale getirir.

image
SEO Şirketinize

Nasıl Katkı Sağlar?

Arama motoru optimizasyonu çalışması şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda planlanarak markanıza özel kurgulanır. Web siteniz için analiz edilerek çıkarılan anahtar kelime hedeflemesinde başarı gösterilmesinin sonucunda; Organik trafiğinize, dönüşüm oranınıza, marka bilinirliğinize, kullanıcılarla etkileşime girmenize katkı sağlar. 10.000 Organik Trafik x %2 Dönüşüm Oranı x 1.000 TL ürün fiyatını olduğunu düşündüğümüzde 200.000 kazanç elde edebilirsiniz.

icon

Hedef Analizi

Web sitenizi, teknik, içerik ve diğer konularda analiz ediyoruz. Hazırladığımız detaylı raporu size sunuyoruz. Hedef KPI’lara göre strateji belirlenerek yol haritası oluşturuyoruz.

icon

SEO ve İçerik Stratejisi

Anahtar kelime analizinde çıkarttığımız anahtar kelimeler ile beraber markanıza özel olarak içerik stratejisi oluşturuyoruz. Detaylı analizde çıkarttığımız teknik sorunları gideriyoruz. Oluşturduğumuz SEO stratejisini uyguluyoruz.

icon

Dönüşüm Optimizasyonu

Web sitenizin kaliteli trafik almasının ötesinde, sitede gerçekleştirilen eylemin artmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Trafikle doğru orantıda artan dönüşüm sağlamak için sürekli olarak A/B testleri yapmaktayız. Başarılı bulduğumuz sonuçları genele uygulamaktayız.

hero image

Markanızı Ön Plana Çıkarmak İçin BURADAYIZ

Bize Ulaşın